کلاس های ویژه کودکان

آموزش هنر ویژه کودکان -  نقاشی کودکان : 

از سال 1377 آموزش رشته های هنری برای کودکان زیر نظر اساتید با تجربه و تحصیل کرده رشته های روانشناسی کودک و هنر در آموزشگاه هنرهای تجسمی تصویرگران پویااندیش آغاز به کار کرد. 
 
دوره های نقاشی برای کودکانکلاس های نقاشی برای کودکان
 

شروع این کار زیر نظر اساتیدی چون حاج مهری و علی واثق ملکی با آموزش سفالگری و نقاشی ویژه کودکان اتفاق افتاد و بعدها ذهنیت پاک و صمیمی و صادقانه زنده یاد استاد رضایی ، استاد دانشگاه هنر در کنار این حرکت لازم و ضروری برای کودکان جامعه ما به یاری گروه اجرایی پیوند خوردو با همکاری همسر هنرمند ، زنده یاد استاد رضایی خانم مرجان بنکدار، فضای گرم و صمیمانه ای برای کودکان هنرجوی این مرکز آموزش ایجاد شد که برگزاری نمایشگاههای کودکان، را بدنبال خود داشت این خود یکی از موفقیت های بیاد ماندنی و پر خاطره این آموزشگاه هنری محسوب می گردد.

بسیاری از این نمایشگاه دیدن کردند که اساتید عرصه هنر نیز در میان این جمع دیده می شدند و خود زنده یاد استاد رضایی در طول نمایشگاه توضیحات لازم و ضروری را برای شرکت کنندگان در نمایشگاه می دادند. و این حرکتی بود که آغاز شد ، شکل گرفت و امروزه روز به طور جامع زیر نظر نگار واثق ملکی ، فوق لیسانس پژوهش هنر ، این کلاس های هنری در رشته های مختلف ، بخصوص خلاقیت کودکان در آموزشگاه تصویرگران پویااندیش برگزار می گردد.

از حرکتهای بسیار مثبت و تاثیر گذار در بخش آموزش کودکان ، برگزاری ورک شاپ های هنری ویژه کودکان می باشد که همراه با برگزاری نمایشگاه آثار هنری کودکان و یا به صورت مستقل با موضوعی خاص در این مرکز آموزشی برگزار می گردد.   
 

جهت اطلاع از شرایط کلاس های سفالگری و نقاشی کودکان با ما تماس بگیرید و از فضای آموزشی ما از نزدیک دیدن فرمایید :
 
 22580505    -   22587587  

آموزش رباتیک کودکان

 

 

آموزش رباتیک کودکانآموزش رباتیک کودکان

کلاس های ویژه کودکان مشاهده شده توسط Customers کلاس های ویژه کودکان - آموزش نقاشی کودکان ، خلاقیت کودک - مرکز آموزش نقاشی کودکان - تصویرگران پویا اندیش رتبه:4.3