آموزش سفالگری

آموزش سفالگری در کوتاهترین زمان :

مراحل طراحی و ساخت انواع ظروف سفالینه به صورت ساخت با چرخ سفالگری و ساخت با دست زیر نظر استاد سفالگری  ، آموزش داده می شود ، به طوری که در پایان یک دوره آموزش تخصصی سفالگری ، شما هنرجوی محترم ، توانایی ساخت هرگونه ظرف و ظروف مورد نظر خود را خواهید داشت .

 

چگونه به طراحی ظروف سفالی بپردازیم ؟ و چگونه با نقوش برجسته زیبایی آنرا صدچندان کنیم ؟

ما پاسخگوی آن خواهیم بود ... توضیح اینکه موازی با کلاس های عملی در جلسات تئوری و نمایش فیلم ، آموزش لازم در موارد مورد نیاز داده خواهد شد .

تجربه کنید ، لذت و آرامشی را که با کار کردن روی چرخ سفالگری و کار با گِل به آن دست پیدا می کنید  ... .

در نتیجه مخلوط شدن خاک سفالگری ، ماده چسبنده ایی به وجود می آید که به آن گل سفالگری می گویند . برای اینکه نگذاریم گِل سفال ترک بخورد ، به گِل رُس مقداری لویی ( الیاف بسيار نرم گُل نی ) اضافه می کنيم .

و این گِل در اثر گرما و حرارات به ماده سخت و محکمی تبدیل می شود که در برابر آب مقاوم می باشد . این گِل ورز داده می شود تا بصورت یکدست در آید  و هوای داخل آن نیز خارج می گردد .

پیش از اختراع چرخ سفالگری ، انسان ها ظرف های مورد دلخواهشان را بصورت فتیله ایی مي ساختند ، در این روش ، گِل سفال به صورت فیتیله بصورت طنابی بر روی هم چيده می شود و دیواره ظرف به این شکل به وجود می آید .

 

دوره های آموزش سفالگری از مبتدی تا پیشرفته در کارگاه آموزش تخصصی سفالگری برگزار می گردد .

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد آموزش سفالگری با ما تماس بگیرید و از شوروم کامل سفالگری های  ما از نزدیک دیدن کنید .

 

فروش انواع ابزار و لوازم مورد نیاز سفالگری : 

فروش چرخ سفالگری ، کوره سفالگری برقی و گازی ، گِل سفالگری همراه با ابزارهای سفالگری .

22580505   -  22587587

بعدی 1 2 3 
بعدی 1 2 3 
آموزش سفالگری مشاهده شده توسط Customers آموزش سفالگری - آموزش سفالگری در مرکز تخصصی آموزش سفالگری - کلاس های آموزش سفالگری بصورت گام به گام از مبتدی تا پیشرفته در کارگاه آموزش سفالگری - تصویرگران پویا اندیش . فروش انواع وسایل سفالگری و چرخ سفالگری . رتبه:4.7