معرق کاشی روی سفال

 هنر معرق کاشی روی سفال :

آموزش کاشی شکسته

هنر نقاشی موزائیک از قدیمی ترین هنرهای ایرانی میباشد, که از در کنار هم قرار گرفتن کاشیهای رنگی, سرامیک, سنگهای رنگی, شیشه و متریالهای مشابه تشکیل شده و  در دکوراسیون داخلی , لابی ها فضاهای شهری و متریال های تزیینی و ... مورد استفاده قرار میگیرد .
به دلیل کم هزینه  و در عین حال زیبا و پر کاربرد بودن و امکان تلفیق با هنر و تکنیکهای دیگر , این هنر , مورد استقبال مشتاقان و هنرمندان  می باشد. همچنین با فراگیری این رشته , به راحتی می توانیم تغییرات بسیار زیبا و کاربردی در اشیای دکوری و دکوراسیون اطرافمان ایجاد کنیم .
این پکیج آموزشی شامل شناخت متریال, نحوه استفاده از ابزار , انتخاب مواد خام مصرفی , اجرا و در نهایت نحوه تلفیق این هنر با دیگر هنرهای تجسمی مانند نقش برجسته با چوب , سفال و متریال های دیگر میباشد. پس از اتمام یک دوره اموزشی  , هنرجو مسلط به  شناخت , انتخاب و طراحی کار , اجرا و همچنین اجرای تلفیقی میشود.

آموزش کاشی شکسته

جهت اطلاع از نحوه برگزاری دوره های نقاشی موزائیک (کاشی کاری) با ما تماس بگیرید :  22580505   -   22587587

آموزش کاشی شکسته

دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
معرق کاشی روی سفال مشاهده شده توسط Customers معرق کاشی روی سفال - آموزش کاشی شکسته ، نقاشی موزائیک و معرق کاشی شامل : آموزش معرق کاشی روی دیوار ، آموزش معرق کاشی روی آینه ، آموزش معرق کاشی روی سفال و ... در مرکز تخصصی آموزش معرق کاشی - تصویرگران پویا اندیش رتبه:4.4